We zijn op zoek naar een Carrosseriebouwer, voor de versterking van ons team, je


We zijn op zoek naar een Carrosseriebouwer, voor de versterking van ons team, je word voornamelijk ingezet voor het bouwen van grote carrosserieën op vrachtwagens. Maar je moet natuurlijk ook wel eens sleutelen aan de oldtimers die we hier natuurlijk ook veel doen. zie jij hier een uitdaging laat het ons dan weten! en wie weet kom je ons team versterken. Delen word gewaardeerd!!

#vacature #droombaan #uitdaging #gaervoor
Source

Share Button

Reacties

  1. Jammer dat het zo ver weg is van Venlo , 24jaar ervaring carroseriebouw van huif tot koeltrailers laadklep onderbouw hydroliek kranenopbouw palfinger. Als hobby plaatwerk herstel.

  2. Erg mooie uitdagen.. helaas geen papieren in dit vak gebied, wel twee rechter handen en van alle markten thuis.. hobbymatig klus ik aan mijn eigenoldtimer en doe ik ook het onderhoud aan mijn eigen auto’s en van anderen