Welke voorbewerker – spuiter komt ons team versterken? Carrosseriebouw Jansen i


Welke voorbewerker – spuiter komt ons team versterken?

Carrosseriebouw Jansen is op zoek naar een enthousiaste en vakbekwame voorbewerker – spuiter. De werkzaamheden bestaan uit strakmaken en spuiten van oldtimers. Je werkt voornamelijk aan complete restauraties en bent verantwoordelijk voor de perfecte laklaag hiervan. Klanttevredenheid en kwaliteit staat voorop.

Wij bieden een marktconform salaris en prettige werkomstandigheden. Je werkt binnen een jong en dynamisch team waar je je vaardigheden nog verder kunt professionaliseren. Iedereen met een voorliefde voor klassieker restauratie en de benodigde vaardigheden zal zich uitermate op zijn of haar plaats voelen binnen het team van Carrosseriebouw Jansen.

Neem voor meer informatie contact op met:

Stefan ten Have
06-22525926

of mail naar stefan@carrosseriebouwjansen.nl
Source

Share Button